Інформатика

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІТРЕ
Факультет:
УІ
Кафедра:
Радіоелектроніки та електронної техніки (РЕПС)

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформатика та обчислювальна техніка
Варіант:
9 6

Частина тексту файла

Мета роботи - засвоїти методику та виробити практичні навики застосування засобів графічного виводу інформації на прикладі побудови графічних позначень елементів радіоелектронних схем. ЗАВДАННЯ Розробити підпрограму-процедуру для побудови графічного позначення електрорадіоелемента і викликаючу її головну програму. В якості параметрів процедура повинна отримувати координати точки з’єднання елемента А у вигляді запису з полями X,Y. В головній програмі необхідно проініціалізувати графічний режим і побудувати зображення елемента в різних частинах екрану. Побудувати позначення елемента з різними орієнтаціями і передачею процедурі орієнтації в якості параметру послідовного типу. 1.ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ. Потрібно завантажити і проініціалізувати графічний драйвер. Потім у процедуру ввести параметри елемента. Масштаб та кординати точки А потрібно вводити багаторазово тому використовуємо цикл. Кожен раз після вводу масштабу та координатів слід викликати процедуру. 2.РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ДАНИХ. №п(п Позначення Ім’я( Тип Призначення, опис  1 gd,gm, pathtodriver gd,gm, pathtodriver - Змінні необхідні для реалізації графічного драйвера  2 v v ціла Кількість фігур  3 x,y x,y ціла Координати графіка(точки А)  4 М М ціла масштаб  5 і і ціла Необхідна для утворення циклу  6 F F процедура Містить усі параметри фігури   3.РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ АЛГОРИТМУ.   4.ЗАПИС ТЕКСТУ ПРОГРАМИ. program jygh; uses graph,keyboard; var gd,gm:smallint;v,x,y,m,i:integer; pathtodriver:string; procedure f(x,y:integer); begin line(x+3*m,y,x+24*m,y); line(x+12*m,y-6*m ,x+12*m,y+1*m); line(x+12*m,y-5*m ,x+24*m,y-5*m); line(x+12*m,y,x+11*m,y-m); line(x+12*m,y,x+11*m,y+m); circle(x+15*m,y-3*m,6*m); end; begin writeln('skilku raziv hoshete pobashutu figyry'); readln(v); gd:=0;initkeyboard; initkeyboard; initgraph(gd,gm,''); RestoreCrtMode; for i:=1 to v do begin writeln('vvedit x'); readln(x); writeln('vvedit y'); readln(y); writeln('vvedit mashtab'); readln(m); f(x,y); end;readln; exit; repeat until keyboard.getkeyeventchar(keyboard.getkeyevent())='g'; closegraph(); donekeyboard; end. 5.ТЕСТУВАННЯ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ.   Висновок: я засвоїв методику та виробив практичні навики застосування засобів графічного виводу інформації на прикладі побудови графічних позначень елементів радіоелектронних схем. Ознайомився з графічним модулем, та навчився будувати фігури. Міністерство освіти і науки україни НУ «Львівська Політехніка» Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань  ЗВІТ З ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ №12 НА ТЕМУ: «ПОБУДОВА ГРАФІЧНИХ ПОЗНАЧЕНЬ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ СХЕМ» Підготував: студент групи РТ-11 Федак Роман Прийняв: Нестор Н. І. Львів 2010р.
Антиботан аватар за замовчуванням

05.05.2014 22:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини